17 Oct, 17

Rozpis filmov v letnom kine Telka v meste.

 

Od 5. júna do 23. júna prebehlo hlasovanie za filmy do letného kina Telka v meste, v ktorom boli kategórie pre deti a dospelých. Pozrite si aktuálny program nie len filmových titulov, ktoré budete môcť sledovať na Hlinkovom námestí celé prázdniny.

 

Z kategórie pre dospelých sme vybrali prvých 8 filmových titulov s najväčším počtom hlasov, ktoré pre vás budme premietať postupne vždy v piatok a v sobotu o 20.00.

 

Pre deti sme vybrali taktiež 8 animákov s najväčším počctom hlasov, ktoré môžete vzhliadnuť spolu s deťmi, rodičmi, ale aj priateľmi vždy v sobotu o 17.30.

 

Súčasťou letného kina bude aj každodenné premietanie záznamov z Mestského divadla Žilina, v ktorom sme natáčili relácie z talk show Vitajte doma so zaujímavými hosťami, alebo koncerty svetových hudobníkov, ale aj lokálnych muzikantov.

 

V prípade zlého počasia presúvame letné kino vždy o nasledujúci deň s priaznivým počasím.

 

Srdečne vás teda všetkých pozývame na zahájenie letného kina, ktoré otvárame výhernými filmamy z tohtoročného filmového festivalu Fest Anča, ktorý prebehol v Žiline

 

Tešíme sa na vašu návštevu.

 

dátum deň hodina názov titulu kategória
         
4.7. piatok 20.00 výherné filmy Fest Anča dospelí
5.7. sobota 20.00 výherné filmy Fest Anča dospelí
         
11.7. piatok 20.00 Šiesty zmysel dospelí
12.7. sobota 17.30 Toy Story 3 deti
12.7. nedeľa 20.00 Šiesty zmysel dospelí
         
18.7. piatok 20.00 Nepremožiteľný dospelí
19.7. sobota 17.30 Život chrobáka deti
19.7. sobota 20.00 Nepremožiteľný dospelí
         
25.7. piatok 20.00 Avengers: Pomstitelia dospelí
26.7. sobota 17.30 Autá deti
26.7. sobota 20.00 Avengers: Pomstitelia dospelí
         
1.8. piatok 20.00 Chlapec v pruhovanom pyžame dospelí
2.8. sobota 17.30 Ratatouille deti
2.8. sobota 20.00 Chlapec v pruhovanom pyžame dospelí
         
8.8. piatok 20.00 Deja Vu dospelí
9.8. sobota 17.30 Monsters, a.s. deti
9.8. sobota 20.00 Deja Vu dospelí
         
15.8. piatok 20.00 Problémy pána účtovníka dospelí
16.8. sobota 17.30. Alica v krajine zázrakov deti
16.8. sobota 20.00 Problémy pána účtovníka dospelí
         
22.8. piatok 20.00 Znamenia dospelí
23.8. sobota 17.30 Rodinka úžasných deti
23.8. sobota 20.00 Znamenia dospelí
         
29.8. piatok 20.00 60 sekúnd dospelí
30.8. sobota 17.30 Wall-e deti
30.8. sobota 20.00 60 sekúnd dospelí